Wstrzymanie dostaw szczepionek prze Agencję Rezerw Materiałowych

26 stycznia 2021

Szanowni Państwo z powodu wstrzymania dostaw szczepionek prze Agencję Rezerw Materiałowych –  zaplanowane szczepienia pierwszorazowe dla osób z grupy 0,  nie będą realizowane do odwołania.

Szczepienie drugą dawką szczepionki dla osób zarejestrowanych będą realizowane zgodnie z ustalonymi terminami

Za utrudnienia, wynikłe z przyczyn od nas niezależnych przepraszamy, prosimy również o śledzenie komunikatów na naszej stronie internetowej i doniesień medialnych, odnośnie dalszej realizacji szczepień.

Informujemy, że od dnia 25.01.2021  rejestracja na szczepienia osób w wieku 80 + i w wieku 70+ realizowana jest wyłącznie poprzez

– bezpłatnej infolinii 989;

zgłoszenie sms na nr tel  664 908 556 o treści: szczepimy się;

– e-rejestracji na stronie pacjent.gov.pl

Informacje na temat szczepień dostępne są na stronie Serwisu Ministerstwa Zdrowia i Narodowego Funduszu Zdrowia pacjent.gov.pl

Skierowania dla seniorów wygenerowane są automatycznie przez system Ministra Zdrowia.