Wizyta Pani Dyrektor Departamentu Wojskowej Służby Zdrowia i Sekretarza Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej

16 kwietnia 2019

29 marca 2019r. gościliśmy w 109 Szpitalu Wojskowym z Przychodnią Panią dr Aurelię OSTROWSKĄ Dyrektor Departamentu Wojskowej Służby Zdrowia oraz Pana Wojciecha SKURKIEWICZA Sekretarza Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej.

Celem wizyty było zapoznanie z postępami prac remontowych poczynionych zgodnie z planem inwestycji budowlanych Resortu Obrony Narodowej w latach 2017 – 2022.

W ostatnim czasie  wymieniono w całym Szpitalu zewnętrzną stolarkę i ślusarkę okienną i drzwiową oraz ocieplono stropodachy przyziemia budynku głównego. Obecnie trwają prace budowlane dotyczące przystosowania apteki zakładowej Szpitala oraz przebudowy centralnej kuchni.