Wizyta delegacji niemieckiej w 109 Szpitalu Wojskowym

17 listopada 2009

W ramach nawiązanej w styczniu 2008r. współpracy ze szpitalem wojskowym Niemiec – Bundeswehrkrankenhaus w Hamburgu w dniach 17-18 listopada 2009r. 109 Szpital Wojskowy gościł delegację władz szpitala na czele z dyrektorem p. dr. Johannes Nakath.

W pierwszym dniu wizyty Komendant 109 Szpitala zaprezentował historię Szpitala Wojskowego “Szpital- wczoraj, dzisiaj, jutro – perspektywa rozwoju” a także przedstawiono dorobek wybranych oddziałów szpitala. Zapoznano gości ze strukturą szpitala i zadaniami realizowanymi na rzecz obronności oraz mieszkańców Szczecina.  Podczas wizyty zwiedzano wybrane oddziały oraz Pracownie szpitala.

Pracownia---Analityki---Lekarskiej_2 Pracownia_Med._Nuklearnej

W drugim dniu odbyło się uroczyste podpisanie protokołu współpracy na lata następne.

wymiana_aktu_wsp__lpracy podpisanie_aktu_wspo__pracy

Na pamiątkę wizyty komendanci przekazali pamiątkowe zdjęcia placówek.

przekazanie_pami__tkowych_zdj____ wymiana_pami__tkowych_zdj__c_2