ŚWIĘTO MUZYKI W 109 SZPITALU WOJSKOWYM Z PRZYCHODNIĄ SP ZOZ

W 109 SZPITALU WOJSKOWYM
Z PRZYCHODNI
Ą SP ZOZ

20 czerwca 2020r. o godz. 15.25. na dziedzińcu 109 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ odbył się występ Szczecińskiej Filharmonii, która zorganizowała objazdowy koncert w ramach corocznego Święta Muzyki. W tym roku muzycy zadedykowali ten dzień Szczecińskim Szpitalom.

Zespół występujący na specjalnej platformie, przystrojonej kolorowymi kwiatami muzyką na żywo dziękował pracownikom służby zdrowia za wysiłek i poświęcenie w wykonywaniu trudnej i odpowiedzialnej pracy.

Mimo niesprzyjającej aury pracownicy i pacjenci bawili się świetnie przy utworach o Szczecinie z płyty „I żyli długo i w Szczecinie”.

Po mini koncercie Komendant płk Krzysztof PIETRASZKO podziękował muzykom w imieniu wszystkich pracowników.