Remont i przeprowadzka przychodni przy Jasnych Błoniach w Szczecinie.

21 września 2022

Żeby było nowocześniej i wygodniej.

Na co najmniej półtora roku, z początkiem października, przychodnia przy  ul. Piotra Skargi przeprowadza się do głównego budynku 109. Szpitala Wojskowego. Wszystkie gabinety i poradnie pracować będą jednak normalnie, tyle że w nowym miejscu.

 

Rusza bowiem kolejny etap wielkiego remontu budynku przychodni. Na ukończeniu jest już remont dachu i elewacji, teraz kolej na wnętrze.

– Ze względu na zmianę miejsca będzie to będzie pewna niedogodność dla naszych pacjentów przyzwyczajonych do przychodni przy Jasnych Błoniach, zapewniam jednak, że po ukończeniu remontu będziemy mogli świadczyć nasze usługi w sposób nowocześniejszy i wygodniejszy spełniając wszelkie wymagania obecnych czasów – zapowiada komendant 109 Szpitala Wojskowego z Przychodnią w Szczecinie płk Krzysztof Jurkowski.  – Zarówno godziny pracy, numery telefonów do rejestracji, czy zakres świadczonych usług pozostanie bez zmian – dodaje płk Jurkowski.

Przeprowadzka przychodni odbędzie się w weekend, 1 i 2 października. W piątek, 30 września do samego końca, czyli godz. 18 przychodnia będzie pracowała normalnie w dotychczasowym budynku. Zmianę pacjenci odczują dopiero 3 października. Wszystkie gabinety i pracownie będą od tego dnia funkcjonować w głównym budynku szpitala przy ul. Piotra Skargi.

 

Podział będzie następujący:

Poradnie i gabinety znajdą się na pierwszym i drugim piętrze w budynku szpitala. Wejściem „B” (środkowym) Pacjenci będą mogli się dostać do rejestracji, która będzie zlokalizowana w holu głównym na pierwszym piętrze, a także  do gabinetów Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Wejściem „C” (prawe skrzydło) będzie można dostać się do gabinetów poradni specjalistycznych.

Tablice informacyjne umieszczone tuż będą za bramą wejściową do szpitala.

Istotną zmianą będzie natomiast przeniesienie Rejonowej Wojskowej Komisji Lekarskiej. Od 3 października funkcjonować będzie ona w kompleksie wojskowym przy ul. Ku Słońcu

– Szczegółowe informacje o przenosinach przychodni zostaną podane z końcem

września – zapowiada Komendant płk Krzysztof Jurkowski.