POŻEGNANIE PIELĘGNIAREK ODDZIAŁOWYCH Z 40-LETNIM STAŻEM

28 stycznia 2021

Z końcem roku 2020 zakończyły swoją karierę zawodową i odeszły na świadczenia emerytalne pani Danuta WOŹNIAK – pielęgniarka oddziałowa Oddziału Chorób Wewnętrznych i pani Ewa SMOLEŃSKA – pielęgniarka oddziałowa Oddziału Kardiologii naszego Szpitala.
Obie panie przepracowały w zawodzie po 40 lat z czego większość na stanowiskach kierowniczych.

Była to wyjątkowa okazja do złożenia Paniom serdecznych podziękowań za współpracę, życzliwość, zaangażowanie w realizację powierzonych zadań oraz krzewienie dobrej kultury zawodu pielęgniarki.

W trakcie kameralnego spotkania, podyktowanego stanem pandemii, Komendant szpitala płk Krzysztof PIETRASZKO, Naczelna Pielęgniarka Katarzyna GRABOWIECKA oraz kierownicza kadra pielęgniarska wręczyli Paniom kwiaty, listy gratulacyjne oraz złożyli podziękowania :

„(…) Ten okres, który z nami Panie spędziły w murach naszego Szpitala i wszystko czego Panie dokonały zasługuje na najgłębszy szacunek i wdzięczność za oddanie, serce i działania na rzecz zdrowia drugiego człowieka. Z całego serca wierzymy, że droga, którą podążały Panie przez minione lata, była nie tylko dobrze zrealizowanym obowiązkiem, lecz przede wszystkim spełnieniem marzeń, pasji i zamiłowań. Dziękujemy za ten piękny czas, poświęcenie i oddanie, lojalność oraz trud włożony w pracę.
Łącząc wyrazy głębokiego szacunku i szczerej sympatii życzymy wszelkiej pomyślności oraz powodzenia w życiu osobistym i dalszej realizacji planów, marzeń i pasji.”