22 września 2015

„Pożegnanie Pani Jolanty Kocemby- Oddziałowej Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii”

W dniu 21.09.br żegnaliśmy Panią mgr Jolantę KOCEMBĘ – Pielęgniarkę Oddziałową Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii, która po 37 latach pracy w naszym Szpitalu odchodzi na zasłużoną emeryturę.

Przez ten okres zyskała sympatię współpracowników i zaufanie pacjentów. Komendant płk Marcin SYGUT i Naczelna Pielęgniarka Katarzyna GRABOWIECKA podziękowali Pani Jolancie  za zaangażowanie w pracę, za wrażliwość i oddanie pacjentowi.

zdj. 1

zdj. 2

Jesteśmy dumni, że mieliśmy w naszym gronie takiego pracownika. Życzymy zdrowia i pomyślności w życiu osobistym.
zdj. 3