Odznaczenie Pani doktor Anny Chamuły za walkę z koronawirusem

10 maja 2022

Nasza Pani doktor Anna Chamuła odznaczona za walkę z koronawirusem! W poniedziałek, 9 maja, na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie, Mariusz Błaszczak, minister obrony narodowej podziękował i wyróżnił okolicznościowymi medalami wojskowych medyków i żołnierzy za zaangażowanie w czasie pandemii. Wśród nich odznaczenie odebrała dr n. med. Anna Chamuła z naszego szpitala. Pani doktor została odznaczona srebrnym medalem „Za zasługi dla obronności kraju”.
„To był czas bardzo trudny dla nas wszystkich. To był czas, w którym po raz kolejny sprawdzili się żołnierze Wojska Polskiego. Po raz kolejny zapewnili bezpieczeństwo naszej Ojczyźnie, za co bardzo serdecznie dziękuję. Gratuluję wyróżnionym dziś żołnierzom i pracownikom Wojska Polskiego” – powiedział minister Mariusz Błaszczak
W czasie pandemii, kiedy nasz szpital był placówką „covidową” dr Anna Chamuła kierowała oddziałem „covidowym” i była koordynatorem naszego szpitala 👩‍⚕️ do walki z Covid-19.
Wszystkim odznaczonym i wyróżnionym, a w szczególności naszej Pani Doktor gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie!

Na zdjęciach📸 : uroczystość wręczenia odznaczeń, pani dr Anna Chamuła z komendantem naszego szpitala płk Krzysztofem Jurkowskim na Placu Piłsudskiego w Warszawie, i jej medal.

uroczystość wręczenia odznaczeń
Pani dr Anna Chamuła z komendantem naszego szpitala płk Krzysztofem Jurkowskim na Placu Piłsudskiego w Warszawie
Srebrny medal „Za zasługi dla obronności kraju” Pani dr Anny Chamuły