Jeszcze jedna okazja, by zaszczepić się jednodawkową szczepionką Janssen

24 czerwca 2021

Podczas pikniku z okazji święta 12. Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej w sobotę przy Jasnych Błoniach stanie kontener, w którym zespół ze 109 Szpitala Wojskowego z Przychodnią szczepić będzie przeciwko koronawirusowi.

Wojskowy kontener zostanie rozłożony na parkingu przychodni przy ul. Piotra Skargi. W nim, w sobotę, podczas pikniku z okazji święta 12. Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej, odbywać się będą szczepienia przeciwko wirusowi Sars-Cov-2. Zespół medyków ze 109 Szpitala Wojskowego z Przychodnią ma do wyszczepienia 500 dawek jednorazowego preparatu Janssen (popularnie nazywany Johnssonem).

Aby przyjąć szczepionkę, wystarczy e-skierowanie, czyli ukończenie 18 lat. Należy przynieść ze sobą dowód tożsamości.

Szczepienia będą trwały w godzinach od 10 do 16.