Ankieta satysfakcji z pobytu Pacjenta w Przychodni

Szanowni Państwo! Pragniemy poznać Państwa zdanie na temat jakości usług medycznych świadczonych w naszym szpitalu. Opinia ta jest nam niezbędna do tego, aby korygować niedociągnięcia i wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Prosimy o wypełnienie poniższej ankiety poprzez wybranie odpowiedniej odpowiedzi zgodnej z Państwa odczuciami. Oczekujemy również na uwagi Państwa w miejscu pozostawionym specjalnie do tego celu. Ankieta jest anonimowa – prosimy o szczere wypowiedzi.
  • Jeżeli w trakcie pobytu w naszym szpitalu zetknęła się Pani/Pan z zagadnieniami szczególnie drażliwymi nie ujętymi w ankiecie lub przypadkami zachowań godnym wyróżnienia prosimy o ewentualną pisemną notatkę w tym miejscu: