ŻEGNAMY I WITAMY STAŻYSTÓW W NASZYM SZPITALU

3 października 2017

ŻEGNAMY I WITAMY STAŻYSTÓW W NASZYM SZPITALU

W dniu 29.09.2017 r. w gabinecie Komendanta Szpitala odbyło się uroczyste pożegnanie lekarzy wojskowych, którzy zakończyli 12 miesięczny staż podyplomowy w 109 Szpitalu Wojskowym.

Komendant Szpitala płk mgr inż. Krzysztof PIETRASZKO podziękował odchodzącym oficerom za okazany wkład, zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków na rzecz Szpitala życząc wielu sukcesów na nowych stanowiskach służbowych, dalszego rozwoju zawodowego oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym.

ppor. lek. Jakub SOBOLEWSKI dalszą służbę wojskową pełnił będzie w 1 Szpitalu Polowym w Bydgoszczy, natomiast ppor. lek. Bartłomiej HANISZEWSKI
w 2 Szpitalu Polowym we Wrocławiu.

W tym samym dniu Komendant Szpitala powitał nowych lekarzy- stażystów. Grupa 14 absolwentów Uczelni Medycznej rozpocznie od 2 października staż w 109 Szpitalu Wojskowym w Szczecinie.

Na spotkaniu organizacyjnym młodzi adepci poznali swoich opiekunów: dr n. med. Katarzynę BLICHARSKĄ – CZUBARĘ, lek. Mirosława JARCZYŃSKIEGO oraz dr n. med. Macieja JÓZEFOWICZA, którzy przekazali najważniejsze informacje o przebiegu stażu.

Grono wojskowych stażystów zasilą ppor. Greta BIŃCZYCKA, ppor. Joanna TABAKA oraz ppor. Rafał SZCZEPANEK.