Spotkanie dyrektorów podmiotów leczniczych VI obwodu profilaktyczno-leczniczego

22 września 2017

SPOTKANIE DYREKTORÓW PODMIOTÓW LECZNICZYCH VI OBWODU PROFILAKTYCZNO-LECZNICZEGO Z  PODSEKRETARZEM STANU W MON prof. dr hab. Wojciechem FAŁKOWSKIM W 109 SZPITALU WOJSKOWYM Z PRZYCHODNIĄ SP ZOZ W SZCZECINIE

22 września 2017r. gościliśmy w 109 Szpitalu Wojskowym Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej  prof. dr hab. Wojciecha FAŁKOWSKIEGO wraz z przedstawicielami Departamentu Wojskowej Służby Zdrowia –Zastępcą Dyrektora Departamentu Jarosławem WÓJTOWICZEM i Przedstawicielem Oddziału Nadzoru – płk Ireneuszem MAKULSKIM.

Celem spotkania było przedstawienie przez Komendanta 109. Szpitala płk mgr inż. Krzysztofa PIETRASZKO planu rozwoju placówki i przyszłych inwestycji.

W ramach wizyty odbyła się odprawa z udziałem Dyrektorów podmiotów leczniczych wchodzących w skład VI Obwodu Profilaktyczno-Leczniczego tj.: 107. Szpitala Wojskowego w Wałczu, WSPL w Kołobrzegu, WSPL w Koszalinie, WSPL w Stargardzie, WSPL  w Szczecinku, WSPL w Świnoujściu oraz  WSPL w Świdwinie.

Podczas spotkania omówiono zadania, potrzeby i problemy placówek resortowych.