Minister Obrony Narodowej Tomasz SIEMONIAK otworzył pracownię tomografii i rezonansu

13 maja 2014

09.05.2014r. uroczyście otwarto w 109 Szpitalu Wojskowym w Szczecinie Pracownię tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego.

„Witam Państwa, ogromnie jestem wzruszony, że w tak ważnej dla naszego Szpitala uroczystości uczestniczą tak znamienici goście. Mam ogromny zaszczyt powitać Ministra Obrony Narodowej Pana Tomasza SIEMONIAKA (..)” przywitał zgromadzonych Komendant Szpitala płk mgr Marcin SYGUT.

Wśród szanownych gości znaleźli się m.in. Szef Sztabu Generalnego gen. broni Mieczysław GOCUŁ, Szef Inspektoratu Wojskowej Służby Zdrowia gen. bryg. lek. Piotr DZIĘGIELEWSKI, dowódca Wielonarodowego Korpusu Północny Wschód gen. broni Bogusław SAMOL, Dowódca 12 Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej i jednocześnie Przewodniczący Rady Społecznej naszego szpitala gen. Bryg. Marek MECHERZYŃSKI a także Wojewoda Zachodniopomorski Marek TAŁASIEWICZ,  Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd GEBLEWICZ, Sekretarz Miasta Szczecin Ryszard SŁOKA, Poseł na Sejm Pani Magdalena KOCHAN oraz Senator RP Pan Sławomir PREISS.

DSCF2239  DSCF2241

Minister Obrony Narodowej Tomasz Siemoniak spotkał się także z pracownikami 109. Szpitala Wojskowego,  którym  powiedział :  „Mówiąc o szpitalu możemy stwierdzić, że jest to placówka, która po dwóch latach ciężkiej pracy realizuje dziś już program rozwojowy. (…) Dziękuję wszystkim za wysiłek, jaki wkładają w to, aby Szpital tak dobrze funkcjonował i miał tak dobrą renomę

DSCF2219    DSCF2227