Dzień Ratownictwa Medycznego w 109 Szpitalu Wojskowym

13 października 2017

Dzień Ratownictwa Medycznego w 109 Szpitalu Wojskowym

W dniu 13 października obchodziliśmy w Szpitalu DZIEŃ RATOWNICTWA MEDYCZNEGO. Z tej okazji odbyło się kameralne spotkanie, w którym uczestniczyli Zastępca Komendanta OP-L ppłk Zbigniew KOSTRAKIEWICZ, Zastępca Komendanta ds. Lecznictwa dr Robert SALAMON, Naczelna Pielęgniarka mgr Katarzyna GRABOWIECKA oraz Oddziałowa Izby Przyjęć Celina GELLES-PRYĆ  i  przedstawiciele obchodzącej swoje święto grupy zawodowej.

Ppłk Zbigniew KOSTRAKIEWICZ podziękował i złożył na ręce Oddziałowej Izby Przyjęć list gratulacyjny a Panie ratowniczki otrzymały symboliczne kwiatki.

„…Jesteście zawsze tam gdzie potrzebna jest pomoc i pełne oddanie potrzebującemu człowiekowi..

Szczególny to rodzaj odpowiedzialności obarczonej brzemieniem osobistego niepokoju, ale chyba też w żadnym innym zawodzie sukcesy nie dają takiej radości i uznania, jakie płyną z działalności na rzecz życia i zdrowia drugiego człowieka

Dziękuję za zaangażowanie oraz pełen profesjonalizm w wypełnianiu obowiązków. …”