Dyrektor Departamentu Wojskowej Służby Zdrowia

6 sierpnia 2018

27 lipca 2018r. gościliśmy w 109 Szpitalu Wojskowym z Przychodnią Panią dr Aurelię OSTROWSKĄ Dyrektor Departamentu Wojskowej Służby Zdrowia .

Celem wizyty było przedstawienie Pani Dyrektor obecnej sytuacji Szpitala.

Komendant wraz z zastępcami przedstawił informacje nt. działalności  medycznej Szpitala, sytuacji ekonomicznej oraz planów zmian w infrastrukturze Szpitala zgodnych z Planem inwestycji budowlanych Resortu Obrony Narodowej w latach 2017 – 2022.

Głównym tematem rozmów była sytuacja finansowa Szpitala oraz założenia i realizacja programu naprawczego, którego celem jest przeprowadzenie audytu oraz opracowanie kierunków rozwoju placówki.

Pani Dyrektor zapoznała się z postępami prac remontowych polegających na wymianie stolarki okiennej w całym Szpitalu oraz obecnym stanem infrastruktury obiektu.